Numerologia- dziedzina, którą należy traktować z przymrużeniem oka

Mówi się, że szczęście zapisane jest w gwiazdach, a czas, w którym rodzi się człowiek mocno rzutuje na jego indywidualne losy. Coś w tym jest, lecz by się o tym przekonać, należy dowiedzieć się, jak obliczyć swój numer.

Numerologia jak liczyć swój numer?

To nic skomplikowanego należy dodać wszystkie liczby stanowiące naszą datę urodzenia. Przykładowo jeśli ktoś urodził się 25.04. 1977 roku, to powinien do siebie dodać 2,5,0,4,1,9,7 i jeszcze jedną 7. Po zsumowaniu wszystkich składowych wychodzi liczba 35. Ją też należy dodać i w ten o to sposób numerologia podpowiada nam, że liczbą urodzinową tej osoby jest 8. Wynika tak z wcześniej przeprowadzonych obliczeń.

Czy to już koniec wróżb?

Absolutnie nie, bo można na przykład pójść o krok dalej i obliczyć liczbę osobistą. Liczy się ją rozkładając swoje imię i nazwisko na oddzielne cząstki. Po rozpisaniu liter trzeba patrzeć w specjalną tabelkę. Każda litera w niej odpowiada konkretnej liczbie. Trzeba je wszystkie wypisać i dodać do siebie, wtedy otrzyma się liczbę osobistą.=

Czy numerologia pomaga odsłonić rąbka tajemnicy z przyszłości?

Owszem, bo numerologia jak obliczyć swój numer uczy. Dzięki temu łatwiej nam przypisać naszą liczbę do konkretnych wydarzeń, które mają nastąpić w przyszłości. I chociaż ich prawdopodobieństwo wynosi pół na pół, czyli albo się zdarzą, albo nie. Miło jest odrobinę powróżyć i zaufać gwiazdom.

A co gdy nie ufa się do końca swoim obliczeniom?

Wtedy można pójść do wróżki. Ona z pewnością powinna znać się na numerologi. W końcu w swojej pracy styka się z rozmaitą symboliką. Może po przeczytaniu horoskopu przeznaczonego dla naszej liczby, uda się jej wyłuskać z niego bardziej szczegółowe informacje. Podobno wiele danych i przyszłych zdarzeń zakodowanych jest w liczbach, trzeba tylko prawidłowo je odczytać.

W jakim stopniu numerologia determinuje nasze życie?

Tak naprawdę jest tylko pewną wskazówką, a nie gotową receptą na życie. W związku z czym, nie można jej ślepo zawierzyć. Ona nadaje się raczej jako zabawa andrzejkowa, gdzie wróżby stanowią część atrakcji. Nie może być natomiast czynnikiem, który ma wpływ na nasze życie. Za dużo w niej niejasności i niedomówień, by obrać ją na swojego życiowego przewodnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *